Forum Gold Cosmetics Romania
Bun venit pe forumul GOLD ! Te invitam sa te inregistrezi pentru a putea posta mesaje.
Pentru a te cunoaste mai bine completeaza cat mai multe campuri din Profilul tau de pe forum dupa inregistrare.Multumim.Echipa GOLD
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Inscriu Reprezentanti Gold Cosmetics!
Vin Oct 26, 2012 11:43 am Scris de andreea_schilo

» 3 ani cu Gold Cosmetics
Mar Oct 25, 2011 9:58 am Scris de Admin

» RECRUTARI REPREZENTANTI TOATA TARA!
Sam Sept 10, 2011 7:57 am Scris de bebelusika2011

» Prezentare generala companie Gold
Mier Iul 27, 2011 4:25 pm Scris de cami

» Martisorul Gold Cosmetics
Sam Feb 26, 2011 9:57 am Scris de Admin

» as vrea sa devin reprezentant
Sam Feb 26, 2011 9:45 am Scris de Admin

» RECRUTARI PE ZONA MOLDOVA
Vin Feb 25, 2011 11:28 am Scris de silvia-apri

» Brosura nr. 8 Gold Cosmetics
Dum Feb 13, 2011 10:42 pm Scris de Admin

» sunt incepatoare
Mier Noi 17, 2010 10:34 am Scris de cami

Galerie

Concurs Viena .Excursie Grecia

In jos

Concurs Viena .Excursie Grecia

Mesaj Scris de Admin la data de Dum Mai 31, 2009 4:48 pm

PREZENTARE SUMMER EDITION
GOLD COSMETICS

Iată-ne la cel de-al treilea număr al broşurii Gold Cosmetics – Summer Edition.
Deja avem posibilitatea să privim în mod retrospectiv activitatea şi experienţa noastră în România. Privind curbele ascendente referitoare la vănzări şi încasări putem afima că suntem deosebit de bine integraţi pe piaţa Network Marketing-ului.
Prin ce ne impunem? Ce anume ne recomandă?
Ne-am impus să ne recomande calitatea produselor. Parfumurile franţuzeşti de calitate, make-up-ul furnizat de către una dintre cele mai prestigioase firme din domeniu – câştigătoare a Prix de Beaute 2009, produse de îngrijire personală ale cunoscutelor firmelor Mades şi Kolastyna, produsele Bio braziliene pentru îngrijirea părului şi exemplele pot continua. Avem drept target acei domni, doamne, domnişoare, dar şi copii care-şi doresc calitate.
Am elaborat un plan de succes fără constrângeri în care fiecare colaborator este independent în a-şi alege programul, reprezentantii avînd acelaşi ţel ca şi noi. Acela de a arăta ca „planul de succes”, asociere de cuvinte devenită stereotipie în piaţa MLM-ului este în cazul nostru unul intr-adevăr de succes.
Desigur că sunt şi alţi factori care ne-au propulsat atât de sus de la lansare: atenţia deosebită pe care o alocăm colaboratorilor şi clienţilor noştri, profesionalismul factorilor de decizie şi al personalului insărcinat cu logistica şi, nu în ultimul rând, ambiţia deosebită a unui colectiv tânăr de a reuşi.
Iar apropos de colaboratorii noştri, cărora le mulţumim de activitatea de până acum, acestora le promitem o vară fierbinte. Cu multe cadouri, cu 3 weekend-uri în capitala valsului, Viena pe luna şi o săptămână de vis în Grecia.

Viena - condiţii, termene si detalii:

Achiziţionează produse în valoare de 50 lei şi trimite SMS cu datele personale (nume, CNP, oraş, telefon), împreună cu codul după talon la telefon 0765415560. Tragerile la sorţi se vor realiza la 1 iulie, 1 august şi 1 septembrie. Plecările sunt în data de 3 iulie, 7 august şi 4 septembrie.Validarea excursiei se face cu buletinul şi talonul în original. Căştigatorii vor fi contactaţi telefonic pentru detalii suplimentare şi vor semna contract cu firma în vederea publicării fotografiilor personale în mass-media.

Grecia – condiţii, termene si detalii:

- Perioada de calificare 1 iunie – 31 august 2009.
- Are posibilitatea de a participa orice reprezentant Gold Cosmetics. Inscrierea se face in intervalul 15 iunie – 25 iunie.
- Pe bază de precontract, excursia se achită integral, in 3 rate:
o 25 iunie - 20%
o 1 iulie – 20%
o 15 iulie - 60%

- Cadoul Gold Cosmetics pentru loialitate constând în reducere din pretul excursiei se acorda cash între 10-15 septembrie 2009, functie de volumul de activitate al echipei (BV-ul şi reprezentanţii nou înscrişi se vor cumula pe perioada iunie-august). Astfel:
o 10% reducere din preţul biletului se obţine acumulînd 7000 lei BV şi 3 reprezentanţi nou înscrişi.
o 20% reducere din preţul biletului se obţine acumulînd 10000 lei BV şi 5 reprezentanţi nou înscrişi.
o 50% reducere din preţul biletului se obţine acumulînd 15000 lei BV şi 7 reprezentanţi nou înscrişi

o GRATIS acumulînd 22000 lei BV şi 10 reprezentanţi nou înscrişi.
- În septembrie se impune comandă personală pentru lider in valoare de 300 lei pret de catalog.
- Plecarea in Grecia este stabilita la începutul lunii august. Alte detalii referitoare la data plecarii, durata si locatia sejurului, alte termene si conditii, precum si raspunsuri la eventuale neclaritati vor fi comunicate in prima saptamana a lunii iunie pe site-ul si formul Gold Cosmetics.

Vă mulţumim că realizăm împreună echipa GOLD!

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 95
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/11/2008

Vezi profilul utilizatorului http://gold-cosmetics.forumz.ro

Sus In jos

Re: Concurs Viena .Excursie Grecia

Mesaj Scris de blu18 la data de Dum Mai 31, 2009 5:07 pm

foarte frumos ,stimulativ si interesant,ma bucur sa aud asa vesti frumoase